Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Velký výběr

Z téměř 1000 produktů

Kvalitní zboží
Od Německého výrobce

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníRostliny v květináči Počet produktů: 218

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 218 položek

Umělé pokojové i venkovní květiny a rostliny v květináči jsou prakticky k nerozeznání od jejich živých protějšků

Dávno pryč jsou doby, kdy umělé květiny a rostliny patřily do maximálně do temných koutů. V dnešní době jejich kvalita a realističnost stouply natolik, že jsou prakticky k nerozeznání od živých rostlin a využívají je často i věhlasní bytoví designéři především tam, kde by živá rostlina nemohla prospívat, nebo v případech, kdy se vlastník nemovitosti o ni nemá možnost pravidelně starat.

 

Umělé květiny a rostliny v květináči pak z hlediska designu plně nahrazují živé rostliny, avšak nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu.

 

Najdete u nás menší rostliny i kvetoucí květiny v květináči ideální na parapet, stůl, noční stolek apod., ale i velké rostliny v květináči s výškou až okolo 3 metrů- jedná se především o palmy, stromy, banánovníky apod., které často dodáváme do obchodních center, wellness zón, aqvaparků, hotelů, penzionů apod. Některé z rostlin v květináči jsou vhodné i pro venkovní použití (uvedeno v detailním popisku daného produktu), takže je můžete umístit například k bazénu, před vstupní dveře apod. Velké exotické rostliny a palmy jsou oblíbenými součástmi reprezentativních vstupů do hotelů, kasin apod.