Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Velký výběr

Z téměř 1000 produktů

Kvalitní zboží
Od Německého výrobce

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníHotová aranžmá / dekorace Počet produktů: 15

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek

Aranžmá z umělých květin vnese do Vašeho obydlí přírodní prvek a ušetří Vaší peněžence

Máte rádi nejrůznější květinová aranžmá, ale vadí Vám, že vždy vydrží jen chvíli a pak uschne? Nechcete investovat každou chvíli do nového aranžmá? Pak vyzkoušejte umělé květinové aranžmá od nás, které působí jako živé.

 

V současné době už se nejedná o prvek obydlí, který je vhodný maximálně do tmavého kouta což je evidentní i z faktu, že umělé květiny, rostliny a aranžmá z nich dnes používají ve svých návrzích hojně i úspěšní bytoví designéři. Materiály a technologie výroby se totiž zdokonalily natolik, že jsou tato aranžmá prakticky nerozeznatelná od živých rostlin.

 

Výše uvedené samozřejmě platí pouze za předpokladu, že jde o kvalitní výrobky a ne levnou náhražku vyrobenou např. v Číně. Proto nabízíme umělé květiny do vázy, ale i ostatní sortiment květin a rostlin pouze od našeho dlouholetého Německého dodavatele, který má s výrobou tohoto zboží více než 20-leté zkušenosti, takže Vám můžeme garantovat opravdovou spokojenost.

 

Krom hotových modelů můžete u nás zakoupit i jednotlivé “řezané umělé květiny“ a dekorativní předměty, ze kterých si sestavíte umělé květinové aranžmá přesně dle Vašich představ.