Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Velký výběr

Z téměř 1000 produktů

Kvalitní zboží
Od Německého výrobce

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníUmělé květiny Počet produktů: 457

 • Umělé stromy

  Prodej umělých stromů v květináči. Některé modely vhodné i pro venkovní použití

  Umělé stromy a rostliny obecně dnes již nejsou omšelou dekorací do tmavých koutů, ale díky pokroku materiálů a výrobních procesů vypadají - alespoň v případě zkušených výrobců - jako živé.

   

  Náš obchod konkrétně dodává umělé stromy od Německého výrobce, který má s jejich výrobou 20- leté zkušenosti, takže je spokojenost zaručena. Stromy mají kmeny a listy s propracovanou reliéfní strukturou, takže jsou téměř k nerozeznání od jejich živých protějšků.

   

  V jiné kategorii našeho eshopu najdete i umělé vánoční stromy jak v klasickém vzhledu, tak i nejrůznější alternativy v jiných barvách.

   

  Některé ze stromů jsou vhodné i pro venkovní použití- zvláště oblíbené jsou jako solitéry u vstupních dveří, nebo k oddělení prostor. Umělé stromy a stromky z naší nabídky jsou vhodné nejen pro soukromé využití, ale často je dodáváme také do komerčních prostor, jako jsou obchodní centra, firmy, aquaparky, hotely, penziony apod.

 • Umělé palmy

  Menší umělé pokojové palmy do bytu i obrovské luxusní palmy do venkovních prostor, nákupních center, vstupních hal apod.

  Chcete vnést do interiéru kousek exotiky, ale nemáte čas, nebo možnosti pravidelně pečovat o živou palmu. Případně nemáte k dispozici vhodné místo, kde by živá rostlina mohla prospívat? Výhodným řešením je pořízení umělé palmy, které u nás najdete jak v pokojovém provedení menších rozměrů, tak i jako modely s výškou klidně 3 metry, které jsou zajímavou luxusní dekorací například ke vstupům, do hal, obchodních center, případně i do nejrůznějších venkovních prostor (některé modely), jako například terasy hotelů a penzionů.

   

  Veškeré námi dodávané palmy jsou vyráběny dlouholetým Německým výrobcem s 20- lety zkušeností v tomto oboru, takže vypadají jako živé a nejeden člověk by je chtěl zalévat. V naší nabídce ale nenajdete pouze umělé palmy, ale i květiny, rostliny a jiné dekorace.

 • Umělé kaktusy

  Umělý kaktus, nebo sukulent jako živý - krásná přírodní dekorace do pokoje i do venkovních prostor

  Máte rádi kaktusy, ale nemáte čas o ně pečovat, nebo se obáváte, že by na Vámi vybraném místě dostatečně neprospívaly? Řešením je pořízení umělého kaktusu, který má navíc výhodu v tom, že se o jeho ostny z měkkého materiálu neporaní děti, nebo domácí zvířata. Některé druhy dodáváme včetně květináče, jiné stačí umístit, nebo zapíchnout do aranžovací hmoty, kamínků, nebo suché zeminy.

   

  Jedná se o produkty dlouholetého Německého výrobce, který má s výrobou umělých kaktusů, sukulentů a jiných rostlin více než 20- leté zkušenosti. Díky kvalitním materiálům a propracovanému výrobnímu procesu mají kaktusy přírodní reliéfní realistickou strukturu a vypadají jako živé.

   

  V našem eshopu najdete nejen kaktusy a sukulenty, ale i jiné umělé květiny, rostliny, stromy a dekorační předměty.

 • Umělé trávy a rákosy

  Umělá tráva, nebo rákos jako dekorace s příchutí přírody. Modely vhodné do vnitřního i venkovního prostředí

  Chcete do Vašeho interiéru vnést přírodní prvek, který místnost prosvětlí a dodá jí pozitivní energii, ale nemáte čas, nebo možnosti starat se pravidelně o živou rostlinu. Umělá tráva je zajímavou možností řešení- můžete ji využít jako solitér pro umístění v dekorativním květináči, případně do jako doplněk do aranžmá ze živých, umělých, nebo sušených květin. Některé druhy trav a rákosů je možno využít i ve venkovních prostorech- tam se perfektně vyjímají především u vstupních dveří, na terasách, nebo u bazénu. Zakoupíte u nás jak umělé trávy v květináči, svazky trávy, nebo modely určené k zapíchnutí do zeminy.

   

  Veškeré rostliny jsou vyráběny dlouholetým Německým výrobcem, který má s jejich produkcí více než 20-leté zkušenosti. Díky tomu jsou velmi realistické a prakticky k nerozeznání od živé rostliny.

 • Umělé bonsaje

  Umělá bonsai jako luxusní doplněk interiéru, případně venkovních prostor domu

  Máte rádi netypický a určitým způsobem luxusně působící vzhled bonsají, ale na údržbu vlastní živé bonsaje si netroufáte, nebo jednoduše nemáte čas? Zajímavým řešením může být pořízení bonsaje umělé, která díky kvalitnímu provedení s reliéfní strukturou vypadá jako živá, ale nemusíte se o ni pravidelně starat.

   

  Umělé bonsaje z naší nabídky jsou vhodné pro pokojové využití, ale některé z nich můžete umístit i do venkovních prostor (dočtete se v detailních popiscích jednotlivých produktů). Jsou oblíbené především jako dekorace před dům, na terasu, případně do vstupních hal firem, luxusních komerčních interiérů, recepcí apod.

   

  Díky zkušenostem Německého výrobce, který je naším dodavatelem a který má s výrobou umělých květin a rostlin více než 20-leté zkušenosti Vám můžeme garantovat, že budete s Vaší bonsají spokojeni.

 • Umělé větvičky

  Umělé větvičky stromů do vázy, aranžmá, nebo pro vánoční výzdobu

  Chcete oživit Vás interiér přírodním prvkem, ale nemáte čas každý týden shánět novou přírodní větvičku jako náhradu za původní, která Vám uschla. Případně si chcete vytvořit aranžmá, které budete moci využít dlouhodobě? Tyto záležitosti můžete vyřešit jednoduše nákupem umělých větviček, které u nás najdete jak v provedení jehličnatém ideálním pro vánoční dekorace, tak i v provedení s krásnými rozkvetlými květy, které jsou perfektní pro jarní a letní dekorace.

 • Umělé řezané květiny

  Kvalitní umělé řezané květiny jsou dnes prakticky k nerozeznání od živých

  Vytváříte květinovou výzdobu, aranžmá, nebo jen chcete vnést do místnosti příjemný přírodní prvek květinou ve váze, ale je Vám líto po několika málo dnech výzdobu vyhazovat a nahrazovat jinou? Tento problém můžete jednoduše vyřešit nákupem umělých řezaných květin, které už dnes nejsou doplňkem tmavým ošumělých koutů, ale derou se na světlo a používá je i mnoho věhlasných bytových designérů. Díky pokroku materiálů a technologií výroby je možno umělé květiny vyrobit tak, aby byly prakticky nerozeznatelné od živých.

   

  Samozřejmě záleží na schopnostech a zkušenostech výrobce a proto jsou všechny umělé kytky v naší nabídce vyráběné pouze naším Německým dodavatelem s 20-letými zkušenostmi v tomto oboru, takže Vám můžeme garantovat spokojenost s nákupem.

   

  Umělé řezané květiny z naší nabídky můžete využít do nejrůznějších aranžmá, květinových dekorací, nebo jen tak do vázy. Mimo řezaných květin u nás najdete i velké umělé rostliny, stromy, palmy, interiérové dekorace, umělé vánoční stromky a další.

 • Rostliny v květináči

  Umělé pokojové i venkovní květiny a rostliny v květináči jsou prakticky k nerozeznání od jejich živých protějšků

  Dávno pryč jsou doby, kdy umělé květiny a rostliny patřily do maximálně do temných koutů. V dnešní době jejich kvalita a realističnost stouply natolik, že jsou prakticky k nerozeznání od živých rostlin a využívají je často i věhlasní bytoví designéři především tam, kde by živá rostlina nemohla prospívat, nebo v případech, kdy se vlastník nemovitosti o ni nemá možnost pravidelně starat.

   

  Umělé květiny a rostliny v květináči pak z hlediska designu plně nahrazují živé rostliny, avšak nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu.

   

  Najdete u nás menší rostliny i kvetoucí květiny v květináči ideální na parapet, stůl, noční stolek apod., ale i velké rostliny v květináči s výškou až okolo 3 metrů- jedná se především o palmy, stromy, banánovníky apod., které často dodáváme do obchodních center, wellness zón, aqvaparků, hotelů, penzionů apod. Některé z rostlin v květináči jsou vhodné i pro venkovní použití (uvedeno v detailním popisku daného produktu), takže je můžete umístit například k bazénu, před vstupní dveře apod. Velké exotické rostliny a palmy jsou oblíbenými součástmi reprezentativních vstupů do hotelů, kasin apod.

 • Květiny okrasné listem

  Umělé pokojové rostliny vnesou do Vaší domácnosti přírodní prvek

  Dávno pryč jsou doby, kdy bývaly umělý květiny maximálně součástí zaprášených tmavých koutů. V dnešní době kvalita materiálů a možnosti výroby pokročily natolik, že jsou schopné minimálně po vzhledové stránce plně nahradit pokojové i některé venkovní rostliny okrasné jak listem, tak i květem.

   

  Důkazem je, že je ve svých návrzích velice často používají i věhlasní bytoví designéři a to především tam, kde by živá rostlina nemohla prospívat, nebo by se o ni majitel bytu nemohl pravidelně starat ať už z důvodu časové vytíženosti, času stráveného na cestách apod. V naší nabídce umělých pokojových rostlin okrasných listem najdete pouze výrobky od našeho dlouholetého osvědčeného dodavatele, který má s jejich výrobou víc než 20-leté zkušenosti, takže můžeme garantovat Vaši spokojenost.

   

  Kromě umělých rostlin pokojových i venkovních okrasných listem najdete u nás i rozkvetlé umělé květiny, umělé stromy včetně vánočních stromků, květinová aranžmá, dekorace a další.

 • Květiny okrasné květem

  Rozkvetlá umělá květina oživí a rozzáří Váš interiér. Na dlouho.

  V minulosti byly umělé kytky výsadou především tmavých koutů, kde na ně nebylo příliš vidět, což mělo své opodstatnění. V dnešní době se ale kvalita výroby a materiálů posunula natolik, že začínají mít výsadní místo v interiéru a to především tam, kde by místní podmínky nedovolily živé květině prospívat, případně by majitel neměl čas se o ně starat. Velkou výhodou umělých kvetoucích květin je fakt, že jsou v plném květu po celý rok a ne jen několik dnů, nebo týdnů.

   

  V naší nabídce najdete umělé rozkvetlé kytky od předního Německého výrobce, se kterým spolupracujeme již řadu let, a který má v tomto oboru více než 20-leté zkušenosti, takže Vám můžeme garantovat spokojenost s nabízenými výrobky.

   

  Najdete u nás jak řezané květiny vhodné do vázy či květinových aranžmá, tak i nejrůznější rozkvetlé stromy, nebo keře jako například Růže, Magnolie, Bougainvillea, Vistárie, Hortenzie, Slunečnice a další.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 457 položek

Prodej umělých řezaných květin do aranžmá i vysokých stromů a palem v květináči

Umělé květiny a rostliny už v dnešní době nehrají druhé housle a nekončí zaprášené ve špinavých a temných rozích místností tak, jak tomu bývalo kdysi dříve. Díky rychlému posunu materiálů i výrobních procesů jsou v dnešní době umělé květiny velmi odolné a především- alespoň co se týká osvědčených a kvalitních výrobců- také prakticky nerozeznatelné od živých květin a rostlin.

 

Proto je dnes v hojné míře používají i známí bytoví architekti v luxusních domech, bytech i komerčních prostorech a to z různých důvodů počínaje faktem, že se majitel nemůže o živé rostliny pravidelně starat, protože je často na cestách až po fakt, že by živá květina nemohla v daném místě prospívat například z důvodu nevhodných světelných podmínek.

 

V našem obchodě najdete jak klasické menší umělé řezané květiny do aranžmá, nebo do vázy, tak i velké kaktusy, bonsaje, stromy a palmy v květináči, které poslouží jako solitér např. ke vchodu, nebo pro oddělení prostor.